Hobitie domčeky

 

Ďakujeme že ste zavítali na našu webovú stránku www.hobitidomcek.sk 

 
 
 

Staviame hobitie domčeky a iné netradičné domčeky z kameňa , hliny , dreva , betónu / cementovej malty / imitácia dreva alebo kameňa / vytvorená z betónu - cementovej malty , alebo hliny / a so strechou zo zelenej trávy , trvaliek , betónu , kameňa a iných strešných materiálov PODĽA POŽIADAVIEK ZÁKAZNÍKA / ČKY alebo podľa GRAFICKÝCH NÁVRHOV na našej stránke vo fotogalérii.

 
 
 
Upozorňujeme že zatiaľ je väčšina fotografií len ilustračných / grafických návrhov z ktorých si viete vybrať budúcu stavbu / avšak ktorýkoľvek domček , altánok , pivnicu či inú stavbu  vieme postaviť podľa ilustračnej fotky prípadne Vami dodanej fotografie či nákresu v približnom dizajne a zároveń postupne pribúdajú aj fotografie zo zrealizovaných tradičných aj netradičných záhradných domčekov , chát , pivníc , záhradných altánkov , pergol a iných stavieb a dizajnových prvkov / krby , ohniská , kvetináče, sedačky , imitácie jaskyne...
 
 

KOMPLET FOTOGALÉRIA TU :

 
Hobití domčeky sú často využívané ako rekrečné chatky alebo ubytovacie zariadenia. Ich unikátny dizajn a prírodná integrácia ich robí obľúbenými voľbami pre ľudí, ktorí hľadajú nezabudnuteľnú a originálnu skúsenosť.
 
Niektoré z možných využití hobitích domčekov sú:
 
    Rekreácia a relaxácia: Hobití domčeky ponúkajú oddych v prírode a únik z mestského prostredia. Môžu slúžiť ako súkromný útočišťa, kde si ľudia môžu oddýchnuť, načerpať novú energiu a užiť si pokoj a ticho.
 
    Turistické destinácie: V mnohých turisticky atraktívnych regiónoch sú postavené rezorty alebo kempy s hobitími domčekmi. Táto forma ubytovania láka turistov, ktorí hľadajú neobyčajný zážitok a ochotní sú zaplatiť za túto výnimočnosť.
 
    Rodinné domy: Niektorí ľudia sa rozhodnú postaviť si hobití domček ako svoj stály domov. Tieto domčeky sú nenáročné na údržbu a majú prirodzenú túžbu sa strápiť.
 
    Komerčné aktivity: Niektorí vlastníci hobitích domčekov ich využívajú na podnikanie. Môžu slúžiť ako kaviarne, obchody so suvenírmi, atď. Domčeky pritiahnu pozornosť zákazníkov a pridajú osobitý šarm.
 
    Workshopy a ateliéry: Vzhľadom k ich unikátnemu a prirodzenému prostrediu sa hobití domčeky dajú využiť ako workshopy pre tvorivé aktivity, ako je maľovanie, keramika, výroba šperkov a podobne.
 
    Záhradné príbytky: Pre ľudí, ktorí majú radi pestovanie rastlín alebo relaxáciu v záhrade, môžu hobitie domčeky slúžiť ako prístrešky alebo záhradné bufety. Môžu tiež slúžiť ako záhradný štúdio na umenie a remeslá.
 
Vyššie uvedené sú len niektoré z možností využitia hobitích domčekov. Ich výhody ako energie úsporné, šetrné k životnému prostrediu a neobyčajne príťažlivé prostredie ich robia vhodnými pre rôzne účely a poskytujú nezabudnuteľné zážitky pre ľudí.
 
 
 
Hobitie domčeky predstavujú oázu pokoja v chaotickom svete. Ich jednoduchosť a harmónia oslovujú nielen fanúšikov Tolkienovho diela, ale aj tých, ktorí hľadajú v interiéri komfortný a bezstarostný prístav. Ich popularita prekračuje hranice fikcie a momentálne sa stávajú jedným z najobľúbenejších turistických cieľov. Hobitie domčeky nás inšpirujú nielen k budovaniu fyzických štruktúr, ale aj k hľadaniu pokoja a harmónie vo vlastných životoch.)